ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 180,00 Kč (7,56 EUR)
Naše cena 599,00 Kč (25,16 EUR)
Naše cena 2 500,00 Kč (105,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
5. Přeprava a dodání zboží

 

5.1. Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

5.2. Způsoby dodání zboží jsou uvedené na webovém rozhraní. Konkrétní způsob dodání zboží zvolíte z nabídky v objednávce. Pokud nebude dopravce v objednávce zvolen, můžeme ho určit my.

5.3. Náklady na dodání zboží závisí vždy na velikosti, váze a povaze zboží a na ceníku zvoleného dopravce. Aktuální náklady na dodání zboží jsou uvedeny na webovém rozhraní. V objednávce bude vždy uvedena konečná cena, která zahrnuje i náklady vybraného dopravce.

5.4 Zboží, které je skladem expedujeme nejpozději druhý pracovní den od přijetí objednávky při zvolené platbě na dobírku, případně od připsání platby na náš účet při bezhotovostní platbě.

5.5. Doba dodání zboží závisí na jeho dostupnosti a na zvoleném způsobu dopravy a platby. Dodáním zboží podle těchto obchodních podmínek se rozumí okamžik, kdy je vám zboží doručeno. Pokud bezdůvodně odmítnete zboží převzít, nepovažuje se tato skutečnost za nesplnění povinnosti dodat zboží z naší strany, ani za odstoupení od smlouvy z vaší strany.

5.6. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

5.7. V případě, že zboží bezdůvodně kupující nepřevezme, má prodávající nárok na náhradu nákladů spojených s dodáním zboží jakož i nákladů, které mu z důvodu nepřevzetí zboží vzniknou. Tyto náklady nepřesáhnou 10 Kč za každý den trvání uskladnění. Náklady na uskladnění mohou dosáhnout maximálně částky 500,-Kč nebo výše kupní ceny, pokud je nižší než 500 Kč.

( Pro vrácení zboží je potřeba využít práva odstoupení od kupní smlouvy)

5.8. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalů svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.