Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Monster High panenky / Nefera de Nile

Osobnost: je namyšlená a přesvědčená, že je prostě dokonalá a kdokoliv jiný jí nesahá ani po kotníky (včetně její sestry). Je na svou sestru dost zlá, rozkazuje jí a často na ní svalí vinu za to, co provedla ona sama. Ke služebnictvu se chová velmi povýšeně a vystupuje jako královna (je vlastně následnicí trůnu, který zdědí po svém otci). Je také světoznámou supermodelkou, a na to je náležitě pyšná. Je velmi panovačná.

Fyzický vzhled: podobá se Cleo, ale má tyrkysové vlasy, protkávané černými a zlatými pramínky a na dlouhém culíku nosí hrubou zlato-tyrkysovou čelenku. Její oči jsou světlefialové v kombinaci s oranžovou a na tváři má znaménko ve tvaru diamantu.

Rodina: jak už bylo zmíněno, má mladší sestru Cleo de Nile, kapitánku roztleskávaček na škole Monster High, se kterou ale nevychází moc dobře. Jejich otcem je Ramses de Nile, úspěšný obchodník se starožitnostmi, matka je mumie (pravděpodobně dávná egyptská královna Kleopatra).

Přátelé: vypadá to, že si nejlíp rozumí s Torelei a Werecats.

Domácí mazlíček: scarabeus jménem Azura (dokáže rozzářit Slunce, i když je hluboká noc).

Oblíbená činnost: utahování si z Cleo.

Oblíbený školní předmět: byla to Drakologie (Nefera již dokončila střední školu). Plazy i draci Neferu prostě milují.

Neoblíbený předmět: Mrtvé jazyky. Proč by se měla obtěžovat s učením něčeho, co místo ní může zvládnout její služebnictvo?

Oblíbená barva: modrá, jako Nil.

Oblíbené jídlo: kaviár a bílé lanýže.

Co o sobě říká sama Nefera:"Neptejte se mě, jak jsem stará... Nemám žádný věk, ale vypadám naprosto úžasně. V módě preferuji kvalitní oblečení, které podtrhuje mou nadčasovou krásu. Líbí se mi tyrkysovo-zelená barva, přesně taková, jakou má řeka Nil a miluji zlato, které nikdy nezestárne a neušpiní se (přesně jako já sama)."Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.